جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

IRCC به دنبال پذیرش پرستار خانگی (caregiver) برای سال ۲۰۲۴ است.

برنامه caregiver

برنامه caregiver در سال ۲۰۱۹ راه اندازی شد و قرار است در ۱۷ ژوئن ۲۰۲۴ منقضی شود. این برنامه با پذیرش نزدیک به ۱۱۰۰ پرستار و اعضای خانواده آن‌ها در سال ۲۰۲۲، محبوبیت خود را بین مهاجران ثابت کرده است.

IRCC به داوطلبان واجد شرایط توصیه می‌کند که زودتر درخواست دهند. IRCC اعلام کرد که شرط تجربه کاری برای برنامه caregiver از ۲۴ ماه به ۱۲ ماه کار تمام وقت کاهش یافت. این دپارتمان کار تمام وقت را به عنوان ۳۰ ساعت کار با حقوق در هفته تعریف می‌کند و تجربه کاری باید در ۳۶ ماه قبل از ارسال درخواست توسط داوطلب به دست آید.

تجربه کاری که به عنوان دانشجو به دست آورده‌اید واجد شرایط نمی‌باشد.

سایر الزامات برای کاندیداها یکسان بود:

  • نتایج آزمون زبان که معیار زبان کانادایی (CLB)، ۵ را نشان می‌دهد.
  • یک سال تحصیلات پس از متوسطه در کانادا یا معادل آن خارجی؛

پرستاران موقت خانگی

پرستارانی که تحت این برنامه واجد شرایط اقامت دائم نیستند، همچنان می‌توانند برای تمدید مجوز کار خود از طریق برنامه کارگر خارجی موقت (TFWP) درخواست دهند.

برای انجام این کار، کارفرمای آنها ابتدا باید یک ارزیابی مثبت بر بازار کار (LMIA) دریافت کند. LMIA درخواستی است که یک کارفرما به Employment and Social Development Canada (ESDC) ارسال می‌کند تا ثابت کند که نمی‌تواند یک شهروند کانادایی پیدا کند که مهارت‌های کافی برای پر کردن موقعیت شغلی مدنظر را داشته باشد.

قدم اول مهاجرت به کانادا

یکی از مهمترین مراحل مهاجرت به کانادا انتخاب یک روش اصولی است. زمانی می‌شود یک انتخاب درست و اصولی داشت که اطلاعات کافی و صحیح در این‌باره داشته باشید. برای به دست آوردن اطلاعات اصولی و درست و صرفه‌جویی در زمان، هزینه و انرژی و به حداقل رساندن ریسک‌های مهاجرت می‌توانید از تیم مشاوره و توسعه کسب و کار ناولتی‌رد کمک بگیرید.

2 پاسخ

  1. سلام خسته نباشید من طاهر امانی هستم اهل افغانستان من یک پرستار خوب و خوش اخلاق باحوصله ای هستم‌ میخوام برای رسیدن به کانادا راهنمایی کنید ممنونم ۰۰۹۳ ۷۸۲۱۱۵۷۴۳

در این قسمت می‌توانید سوالات خود را مطرح نمایید. در اولین فرصت پاسخگوی شما خواهیم بود.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار

آخرین مقالات