جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

خبر خوب برای تازه واردان انتاریو!

اخیراً دولت استان انتاریو تصمیم گرفته است که الزام وجود سابقه کار کانادایی در آگهی‌های شغلی خود را غیرقانونی اعلام کند. همچنین در هر آگهی، میزان دقیق حقوق باید ذکر شود.

تازه واردان انتاریو

این دو قانون نه تنها به نفع نیروی کار انتاریو بلکه برای تازه واردان انتاریو نیز خوشایند است. نیروی کار خارجی که اغلب از موقعیت‌های شغلی که برای آن واجد شرایط هستند، به دلیل عدم تجربه کانادایی رد می‌شوند، بعد از تصویب این قانون راحت‌تر استخدام می‌شوند!

مهارت های مورد نیاز در انتاریو

برای تازه واردانی که هنوز مسیر شغلی خود را انتخاب نکرده‌اند و امیدوارند به اقامت دائم در کانادا برسند، توجه به مهارت‌های مورد تقاضا در داخل استان می‌تواند مزیتی برای یافتن شغل در انتاریو باشد.

مهارت‌های مورد تقاضا منعکس‌کننده کمبود نیروی کار در بخش موردنظر بازار کار انتاریو است. (جایی که تعداد کارگران، پاسخگوی تقاضای بازار نیست)

از جمله مهارت‌ها و شغل ‌هایی که این استان به شدت به آن نیاز دارد:

  • پرستاران
  • رانندگان حمل و نقل
  • برنامه نویسان کامپیوتر
  • حسابداران
  • و بازاریابان فروش

در حالی که قوانین اخیر نیاز به تجربه کانادایی هنگام یافتن کار در انتاریو را غیرضروری کرده است، داشتن تجربه در رشته خود و در صورت لزوم، داشتن گواهی و مدارک در حرفه خود؛ اقدامی متفاوت و بسیار مهم است که تازه واردان در انتاریو باید آن را ارائه دهند. دلیل این امر این است که به کارفرمایان اطمینان می‌دهد که نیروی کار آموزش دیده خارجی می‌توانند مطابق با مقررات و استانداردهای داخلی عمل کنند.

قدم اول مهاجرت به کانادا

یکی از مهمترین مراحل مهاجرت به کانادا انتخاب یک روش اصولی است. زمانی می‌شود یک انتخاب درست و اصولی داشت که اطلاعات کافی و صحیح در این‌باره داشته باشید. برای به دست آوردن اطلاعات اصولی و درست و صرفه‌جویی در زمان، هزینه و انرژی و به حداقل رساندن ریسک‌های مهاجرت می‌توانید از تیم مشاوره و توسعه کسب و کار ناولتی‌رد کمک بگیرید.

در این قسمت می‌توانید سوالات خود را مطرح نمایید. در اولین فرصت پاسخگوی شما خواهیم بود.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار

آخرین مقالات