جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

بریتیش کلمبیا، آلبرتا و مانیتوبا قرعه‌کشی نامزدهای PNP را انجام دادند.

سه استان کانادا، نامزدهای قبول شده را درنامه استانی (PNP) معرفی کردند. بریتیش کلمبیا این‌بار یکی از بزرگ ترین قرعه کشی های خود را تجربه کرد!

قرعه‌کشی نامزدها

بریتیش کلمبیا

بریتیش کلمبیا این هفته چهار قرعه‌کشی جداگانه برگزار و بیش از ۲۲۵ نامزد را دعوت کرد. اولین قرعه‌کشی، از بزرگترین قرعه‌کشی‌های عمومی بود، این قرعه‌کشی به نامزدها اجازه داد تا برای هر شغلی که واجد شرایط هستند، درخواست دهند. در سه قرعه کشی باقی مانده فقط نیروی کار ماهر و فارغ التحصیلان بین‌المللی را با حداقل امتیاز SIRS 60 در نظر گرفتند. پراکندگی شغلی سه قرعه‌کشی هم به این صورت بود:

  • مربیان و دستیاران دوران کودکی (۳۳ نامزد)
  • متخصصان مراقبت های بهداشتی (۲۳ نامزد)
  • سایر مشاغل اولویت دار (کمتر از پنج نامزد)


آلبرتا

آلبرتا نتایج سه قرعه‌کشی اخیر برنامه مهاجرتی آلبرتا (AAIP: Alberta Advantage Immigration Program) را منتشر کرد. هر سه قرعه‌کشی به نامزدهایی که قبلا پروفایل اکسپرس انتری ساخته بودند، دعوت نامه فرستادند.

در ۱۵ آگوست، آلبرتا از ۱۴ نامزد را برای پوزیشن مراقبت‌های بهداشتی دعوت کرد. این کار، یک قرعه‌کشی هدفمند بود که برای جذب متخصصان مراقبت‌های بهداشتی طراحی شده بود.

نامزدها نیز به حداقل امتیاز CRS 326 نیاز داشتند.

این استان همچنین ۳۰۰ کاندید اکسپرس انتری را در ۱۶ آگوست از طریق بخش اولویت شغل گردشگری و مهمان نوازی با امتیاز CRS 408 و بالاتر پذیرفت.

سرانجام، در ۲۲ آگوست، آلبرتا؛ از ۸۹ نامزد با فعالیت در شغل ساخت و ساز و با حداقل امتیاز CRS 303 دعوت کرد. این قرعه‌کشی برای جذب کارگران ماهر در بخش ساخت و ساز طراحی شده بود.

مانیتوبا

در ۲۴ آگوست، مانیتوبا ۶۲۳ دعوت نامه به شرکت کنندگان برنامه نامزد استانی مانیتوبا ارسال کرد.

مانیتوبا از ۲۵۶ کارگر ماهر با حداقل امتیاز ۶۱۲ دعوت کرد. نامزدها باید در شغلی فعالیت داشتند که تحت یکی از سه کد گروه اصلی طبقه‌بندی ملی مشاغل زیر بوده باشد:

  • ۷۳ – معاملات عمومی
  • ۷۴ – توزیع پست و پیام، سایر اپراتورهای تجهیزات حمل و نقل و تعمیرکاران مربوطه
  • ۷۵ – مددکاران و کارگران و سایر رانندگان حمل و نقل، متصدیان و کارگران

مانیتوبا همچنین از ۲۵۰ کارگر ماهر با حداقل امتیاز ۶۴۶ در یک قرعه کشی غیرشغلی دعوت کرد. این قرعه کشی برای جذب کارگران ماهر با مهارت‌ها و تجربه‌های خاص طراحی شده بود.

۶۳ نامزد نیز از طریق جریان آموزش بین المللی دعوت شدند. این جریان برای جذب فارغ التحصیلان بین المللی از دانشگاه‌ها و کالج‌های مانیتوبا طراحی شده است.

۵۴ نفر از طریق جریان Skilled Worker Overseas با حداقل امتیاز ۷۲۴ دعوت شدند. این جریان برای جذب کارگران ماهر از خارج از مانیتوبا طراحی شده است.

قدم اول مهاجرت به کانادا

یکی از مهمترین مراحل مهاجرت به کانادا انتخاب یک روش اصولی است. زمانی می‌شود یک انتخاب درست و اصولی داشت که اطلاعات کافی و صحیح در این‌باره داشته باشید. برای به دست آوردن اطلاعات اصولی و درست و صرفه‌جویی در زمان، هزینه و انرژی و به حداقل رساندن ریسک‌های مهاجرت می‌توانید از تیم مشاوره و توسعه کسب و کار ناولتی‌رد کمک بگیرید.

در این قسمت می‌توانید سوالات خود را مطرح نمایید. در اولین فرصت پاسخگوی شما خواهیم بود.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار

آخرین مقالات