جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

انتاریو، ساسکاچوان، بریتیش کلمبیا، کبک و PEI، نامزدهای برنامه استانی را معرفی کردند.

نتایج مهاجرت استانی، 5 ایالت کانادا در 12-18 اگوست مشخص شد.

این برنامه از یک استان به استان دیگر متفاوت است. افرادی که توسط این برنامه انتخاب می‌شوند، می‌توانند به سرعت برای کار در استان موردنظر به کانادا مهاجرت کنند.

نامزدهای برنامه استانی

انتاریو

انتاریو در ۱۵ و ۱۷ آگوست، ۵,۴۵۰ نامزد از برنامه PNP انتخاب کرده و در چهار جریان مختلف برای آن ها دعوتنامه ارسال کرد:

هر سه قرعه کشی اول در ۱۵ آگوست انجام شد. در میان آنها، انتاریو از ۸۵۳ دانشجوی بین المللی با حداقل امتیاز ۶۱ دعوت کرد.

همچنین ۳۷۵ کاندید تحت جریان کارگر خارجی موقت با پیشنهاد شغلی در مشاغل تخصصی و حداقل امتیاز ۳۰ به این استان دعوت شدند.

۱,۱۳۱ کاندیدای ماهر با پیشنهاد شغلی در مشاغل بهداشتی و فناوری نیز با امتیاز ۴۶ دعوت شدند.

در سومین قرعه کشی (جریان اسکیل ورکر)، ۲۵۶ نامزد با پیشنهادهای شغلی در مهارت های مورد تقاضا و امتیازات ۲۳ و بالاتر، دعوت نامه دریافت کردند. این نامزدها در مشاغل خاص مورد تقاضا مانند کشاورزی، ساخت و ساز و …، پیشنهادهای شغلی داشتند.

در ۱۷ اگوست، استان اعلام کرد که ۲,۸۳۵ نامزد را در جریان اولویت‌ سرمایه انسانی اکسپرس انتری با تجربه در فناوری و حرفه‌های مرتبط با سلامت و حداقل امتیاز ۴۷۳ یا بالاتر نیز دعوت کرده است.

نمودار استان انتاریو

ساسکاچوان

در ۱۶ آگوست ساسکاچوان، برای کاندیداها در جریان‌های اکسپرس اینتری و مشاغل مورد تقاضا قرعه‌کشی‌ برگزار کرد، اما برای اولین بار بیش از شش قرعه‌کشی انجام داد که به کشور محل اقامت و شغل کاندیدا بستگی داشت.

تحت جریان اکسپرس انتری خود، از ۲۳ نامزد ساکن ایرلند، ۲۲۴ نفر مقیم هند و ۹۸ مقیم لهستان، چک، آلمان، لیتوانی، اسلواکی و اوکراین دعوت کرد.

بر اساس جریان مشاغل پر تقاضا، ۱۲ نامزد مقیم ایرلند، ۲۰۷ نفر مقیم هند و ۷۸ نفر مقیم لهستان، چک، آلمان، لیتوانی، اسلواکی و اوکراین دعوت نامه دریافت کردند.

نامزدها همگی از حداقل امتیاز ۶۰ برخوردار بودند.

کبک

کبک نتایج آخرین دور دعوت های خود را در ۱۰ اگوست منتشر کرد.

در مجموع از ۱,۳۸۴ داوطلب دعوت کرد.

بر اساس Échelle québécoise des niveaux de compétence en français des personnes imigrantes adultes، (مقیاس سنجش مهارت زبان فرانسوی بزرگسالان) داوطلبان به نمره ۵۹۱ و مهارت شفاهی سطح ۷ (یا بالاتر) در زبان فرانسه نیاز داشتند.

همچنین برای داوطلبانی که پیشنهاد شغلی معتبری در خارج از قلمرو Communauté métropolitaine de Montréal (جامعه متروپولیتن مونترال) داشتند نیز دعوتنامه صادر شد.

بریتیش کلمبیا

در ۱۵ آگوست بریتیش کلمبیا چهار قرعه کشی هدفمند برای نامزدهای Skilled Worker و International Graduate Streams و PNP (شامل نامزدهای Express Entry) برگزار کرد.

در بزرگترین قرعه کشی از ۱۰۷ نامزد در حوزه مشاغل فنی دعوت کرد که حداقل امتیاز سیستم ثبت مهاجرت مهارتی (SIRS) 88 را داشتند.

نتایج سه قرعه کشی باقی مانده به شرح زیر است:

  • ۲۷ مربی و دستیار دوران کودکی؛
  • ۱۹ نامزد در مشاغل مراقبت های بهداشتی
  • و کمتر از پنج نامزد در مشاغل دیگر..
  • برای تمامی داوطلبان حداقل نمره ۶۰ لازم بود.
نمودار استان بریتیش کلمبیا

جزیره پرنس ادوارد

در ۱۷ آگوست، جزیره پرنس ادوارد، از ۱۴۲ نامزد در دو جریان مجزا، دعوت کرد.

استان از ۱۳۸ نامزد در جریان نیروی کار ماهر و اکسپرس انتری نیز دعوت کرد. این دعوت‌نامه‌ها برای افرادی که برای یک کارفرمای خاص کار می‌کنند، صادر شده است. در ۱۲ ماه گذشته، بیش از ۹۷ درصد از کل دعوت‌نامه‌های جزیره پرنس ادوارد برای نامزدهای نیروی کار ماهر و اکسپرس انتری صادر شده است.

همچنین ۴ دعوتنامه برای نامزدهای دسته کارآفرین تجاری صادر شد که حداقل امتیاز ۱۰۲ را کسب کرده بودند.

قدم اول مهاجرت به کانادا

یکی از مهمترین مراحل مهاجرت به کانادا انتخاب یک روش اصولی است. زمانی می‌شود یک انتخاب درست و اصولی داشت که اطلاعات کافی و صحیح در این‌باره داشته باشید. برای به دست آوردن اطلاعات اصولی و درست و صرفه‌جویی در زمان، هزینه و انرژی و به حداقل رساندن ریسک‌های مهاجرت می‌توانید از تیم مشاوره و توسعه کسب و کار ناولتی‌رد کمک بگیرید.

در این قسمت می‌توانید سوالات خود را مطرح نمایید. در اولین فرصت پاسخگوی شما خواهیم بود.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار

آخرین مقالات