جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

ساعت کار دانشجویی در کانادا افزایش یافت!

در ماه‌های اخیر، اداره مهاجرت، پناهندگی و شهروندی کانادا اصلاحاتی را در برنامه دانشجویان بین‌المللی به منظور تضمین یکپارچگی سیستم و در عین حال محافظت از دانشجویان در برابر آسیب‌پذیری مالی انجام داده است.

ساعت-کار-دانشجویی-در-کانادا

IRCC در سال ۲۰۲۴ اعلام کرد قرار است، ساعت کار دانشجویی در کانادا را ۴ ساعت افزایش دهد!

مارک میلر، وزیر مهاجرت، پناهندگان و شهروندی، امروز اعلام کرد که از پاییز امسال، قصد دارد تعداد ساعاتی که دانشجویان می‌توانند در هفته، خارج از دانشگاه کار کنند از ۲۰ ساعت به ۲۴ ساعت افزایش دهد.

دانشجویانی که به کانادا می‌آیند باید صرفا برای تحصیل در این کشور باشند. به این ترتیب، اجازه دادن به دانشجویان برای کار تا ۲۴ ساعت در هفته باعث می‌شود که آن‌ها در درجه اول بر روی تحصیلات خود تمرکز کنند و در درجه دوم می‌توانند هزینه‌های خود را مدیریت کنند.

تغییرات برای دانشجویان بین المللی

این طرح آخرین مورد از یک سری تغییرات در برنامه دانشجویان بین المللی کانادا است. IRCC می‌گوید هدف از این تغییرات بهبود یکپارچگی سیستم است.

در طرح توسعه این تغییر، کانادا به نیازهای دانشجویان، سیاست‌های سایر کشورها و همچنین تحقیقاتی که نشان داده‌اند هر دانشجو در حین چه مقدار کار می‌کند، توجه کرده.

مارک میلر خاطر نشان کرد: کار در خارج از دانشگاه به دانشجویان بین المللی کمک می‌کند تا تجربه کاری کسب کرده و برخی از هزینه‌های خود را پرداخت کنند. با ورود دانشجویان بین المللی به کانادا، ما می‌خواهیم آن‌ها برای زندگی در اینجا آماده باشند و از حمایت لازم برای موفقیت در این کشور برخوردار شوند. با این حال، اول از همه، افرادی که به عنوان دانشجو به کانادا می‌آیند باید برای تحصیل در اینجا باشند، نه کار!

او همچنین اشاره کرد که ۲۴ ساعت به دلیل افزایش هزینه‌های زندگی برای دانشجویان بین المللی که از دسامبر گذشته وارد کشور شده‌اند، احتمالا کافی خواهد بود.

اجازه-کار-دانشجویان-کانادا

اطلاعات بیش‌تر در مورد ساعت کار دانشجویی

مطالعات اخیر انجام شده در ایالات متحده و کانادا نشان داده است که کاهش قابل توجهی در عملکرد تحصیلی برای دانشجویانی که بیش از ۲۸ ساعت در هفته کار می‌کنند، وجود دارد و کار بیش از ۲۴ ساعت در هفته، احتمال ترک تحصیل دانشجویان را افزایش می‌دهد. .

اکثر کشورهایی که از دانشجویان بین المللی استقبال می‌کنند، محدودیت‌هایی را برای تعداد ساعات کار آن‌ها در حین تحصیل تعیین می‌کنند. استرالیا اخیراً سیاست خود را تغییر داده و به دانشجو اجازه می‌دهد به ازای هر ۲ هفته ۴۸ ساعت کار کند. در ایالات متحده، دانش آموزان قبل از اینکه اجازه کار در خارج از دانشگاه را داشته باشند، باید شرایط خاصی را رعایت کنند.

در دسامبر ۲۰۲۳، دولت کانادا، تمکن مالی که دانش آموزان برای تایید مجوز تحصیل باید داشته باشند را افزایش داد تا از نظر مالی برای زندگی در کانادا آماده باشند و به کار کردن وابسته نباشند.

یک مهاجر که مایل به تحصیل در کانادا به عنوان یک دانشجوی بین المللی است باید بتواند ثابت کند که علاوه بر هزینه شهریه، ۲۰,۶۳۵ دلار نیز برای هزینه‌های زندگی در کانادا، پس انداز دارد.

قدم اول مهاجرت به کانادا

یکی از مهمترین مراحل مهاجرت به کانادا انتخاب یک روش اصولی است. زمانی می‌شود یک انتخاب درست و اصولی داشت که اطلاعات کافی و صحیح در این‌باره داشته باشید. برای به دست آوردن اطلاعات اصولی و درست و صرفه‌جویی در زمان، هزینه و انرژی و به حداقل رساندن ریسک‌های مهاجرت می‌توانید از تیم مشاوره و توسعه کسب و کار ناولتی‌رد کمک بگیرید.

در این قسمت می‌توانید سوالات خود را مطرح نمایید. در اولین فرصت پاسخگوی شما خواهیم بود.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار

آخرین مقالات