جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

اولین قرعه کشی اکسپرس اینتری برای مشاغل حمل و نقل

اداره مهاجرت، پناهندگی و شهروندی کانادا (IRCC) دومین قرعه کشی اکسپرس انتری در این هفته خود را برگزار کرد.

اولین-قرعه-کشی-اکسپرس-اینتری-برای-مشاغل-حمل-و-نقل

در ۲۰ سپتامبر، IRCC از ۱۰۰۰ نامزد در مشاغل حمل و نقل دعوت کرد تا برای اقامت دائم درخواست دهند. حداقل امتیاز سیستم جامع رتبه بندی (CRS) مورد نیاز برای دریافت این دعوتنامه، ۴۳۵ بود.

در ۱۹ سپتامبر، IRCC همچنین ۳۲۰۰ دعوت نامه برای نامزدها در قرعه کشی تحت همه برنامه‌ها ( STEM، زبان فرانسوی و…) صادر کرد. حداقل امتیاز نیز CRS 531 بود.

قرعه کشی ۲۰ سپتامبر، اولین قرعه کشی بر اساس دسته بندی برای داوطلبان اکسپرس انتری با تجربه کاری در یک شغل حمل و نقل بود. IRCC مشاغل حمل و نقل را به دلیل کمبود نیروی کار، هدف قرار داده است.

پابلو رودریگز، وزیر حمل و نقل می گوید: «بخش حمل و نقل برای اقتصاد ما حیاتی است و اگر می‌خواهیم صنایع خود را گسترش دهیم، باید روی افرادی سرمایه‌گذاری کنیم که مسافران و کالاها را جا به جا می‌کنند. رانندگان کامیون، خلبانان، مهندسان مکانیک هوانوردی و دریانوردان نقش مهمی در اقتصاد ما و زندگی کانادایی‌ها دارند. پر کردن جای خالی در این حرفه‌ها باعث افزایش رشد اقتصادی و ایجاد زنجیره‌های تامین قوی‌تر و انعطاف‌پذیرتر می‌شود.»

قدم اول مهاجرت به کانادا

یکی از مهمترین مراحل مهاجرت به کانادا انتخاب یک روش اصولی است. زمانی می‌شود یک انتخاب درست و اصولی داشت که اطلاعات کافی و صحیح در این‌باره داشته باشید. برای به دست آوردن اطلاعات اصولی و درست و صرفه‌جویی در زمان، هزینه و انرژی و به حداقل رساندن ریسک‌های مهاجرت می‌توانید از تیم مشاوره و توسعه کسب و کار ناولتی‌رد کمک بگیرید.

در این قسمت می‌توانید سوالات خود را مطرح نمایید. در اولین فرصت پاسخگوی شما خواهیم بود.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار

آخرین مقالات