جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

برنامه IEC برای سال ۲۰۲۴

استخر برنامه IEC همانند استخر اکسپرس انتری فعال شد.

IEC Program

اداره مهاجرت و شهروندی کانادا (IRCC) استخر برنامه تجربه بین المللی کانادا (IEC: International Experience Canada) 2024 را فعال کرده است!

برنامه تجربه بین المللی کانادا امسال به ۹۰۰۰۰ متقاضی از بیش از ۳۰ کشور این امکان را می‌دهد که تجربه کاری کانادایی به دست آورند. از امروز همه واجدین شرایط و علاقمندان می‌توانند یک پروفایل IEC را به IRCC ارسال کنند.

برنامه تجربه بین المللی کانادا چگونه کار می کند؟

مشابه برنامه اکسپرس انتری کانادا، برنامه IEC یک سیستم نامزد/متقاضی است. افراد علاقه مند می توانند یک پروفایل به IRCC ارسال کنند (در صورتی که واجد شرایط باشند). در این مرحله آن‌ها نامزد هستند. سپس از آن‌ها دعوت می شود تا برای دریافت مجوز کار درخواست دهند. پس از ارسال این درخواست متقاضی یک قدم به دریافت مجوز کار نزدیک‌تر شده‌ است.

برنامه IEC چه سودی برای کانادا دارد؟

IEC به کانادا کمک می‌کند کمبود نیروی کار را برطرف کند که همچنان بسیاری از صنایع این کشور (از جمله تجارت عمده و خرده فروشی، تولید، ساخت و ساز و غیره) را تحت تاثیر قرار داده است. نیروی کاری که به واسطه برنامه IEC به کشور وارد می‌شوند بعد از به دست آوردن مقدار کافی تجربه کاری، واجد شرایط اقامت دائم کانادا می‌شوند که به طور بالقوه به نیروی کار دراز مدت کانادا اضافه می‌شود.

انتظار می‌رود که در سال ۲۰۲۴، فنلاند به فهرست کشورهای عضو توافقنامه اضافه شود شود و هر دو کشور توافقنامه جدید تبادل جوانان خود را در سال آینده تصویب کنند.

قدم اول مهاجرت به کانادا

یکی از مهمترین مراحل مهاجرت به کانادا انتخاب یک روش اصولی است. زمانی می‌شود یک انتخاب درست و اصولی داشت که اطلاعات کافی و صحیح در این‌باره داشته باشید. برای به دست آوردن اطلاعات اصولی و درست و صرفه‌جویی در زمان، هزینه و انرژی و به حداقل رساندن ریسک‌های مهاجرت می‌توانید از تیم مشاوره و توسعه کسب و کار ناولتی‌رد کمک بگیرید.

در این قسمت می‌توانید سوالات خود را مطرح نمایید. در اولین فرصت پاسخگوی شما خواهیم بود.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار

آخرین مقالات