جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

استقبال کانادا از مهاجران از طریق برنامه ی نامزد های استانی 

کانادا پذیرش 117500 مقیم دائم جدید را از طریق برنامه های استانی هدف قرار داده است.

https://www.cicnews.com/2023/04/british-columbia-alberta-saskatchewan-manitoba-and-pei-invite-candidates-in-this-weeks-pnp-draws-0434630.html

استان های بیریتیش کلمبیا، آلبرتا، ساسکاچوان، مانیتوبا و جزیره پرنس ادوارد در آخرین قرعه کشی های PNP خود که این هفته برگزار شد از نامزدهای مهاجرتی دعوت کردند.

این قرعه کشی ها یک فرصت عالی برای نامزدهای واجد شرایط است تا بتوانند اقامت دائم کانادا را دریافت کنند.

نتایج مهاجرت استانی

  • بریتیش کلمبیا بیش از ۲۰۳ نامزد را در دسته های مختلف دعوت کرد. این استان همچنین ۲۹ نامزد را در جریان های کارگران ماهر و فارغ التحصیلان بین المللی برای مشاغل مراقبت های بهداشتی، و کمتر از ۵ نامزد را در سایر مشاغل اولویت دار با حداقل امتیاز ۶۰ دعوت کرد.
  • آلبرتا طی دو قرعه کشی برای ۱۲۱ متقاضی مهاجرت با حداقل امتیاز ۳۰۰ دعوت نامه صادر کرد.
  • ساسکاچوان در مجموع ۱۰۶۷ نامزد را از طریق برنامه نامزد مهاجر ساسکاچوان دعوت کرد که از میان آنها ۴۴۴ نفر از رده مشاغل مورد تقاضا و ۶۲۳ نفر کاندید اکسپرس اینتری بودند.
  • مانیتوبا از ۲۸ نامزد اوکراینی در راستای اقدامات ویژه اداره مهاجرت، پناهندگی و شهروندی کانادا دعوت کرد.
  • و در آخر جزیره پرنس ادوارد ۱۸۹ نامزد را با حداقل امتیاز ۷۲ در آخرین قرعه کشی خود دعوت کرد. شایان ذکر است این استان معمولا یک بار در ماه قرعه کشی استانی را برگزار می کند اما در ماه مارس طی سه قرعه کشی از نامزدها دعوت کرد که این نشان دهنده بازگشت به الگوی قرعه کشی عادی برای استان است.

به طور کلی این قرعه کشی ها نشان می دهد که استان های کانادا فعالانه به دنبال مهاجر ماهر هستند که نیازهای بازار کار خاص خود را برآورده کنند. داوطلبانی که در این قرعه کشی ها دعوت نامه دریافت کرده اند با توجه به تقاضای زیاد برای مهارت ها و تخصص شان شانس بسیار خوبی برای اخذ اقامت دائم کانادا دارند.

قدم اول مهاجرت به کانادا

یکی از مهمترین مراحل مهاجرت به کانادا انتخاب یک روش اصولی است. زمانی می‌شود یک انتخاب درست و اصولی داشت که اطلاعات کافی و صحیح در این‌باره داشته باشید. برای به دست آوردن اطلاعات اصولی و درست و صرفه‌جویی در زمان، هزینه و انرژی و به حداقل رساندن ریسک‌های مهاجرت می‌توانید از تیم مشاوره و توسعه کسب و کار ناولتی‌رد کمک بگیرید.

در این قسمت می‌توانید سوالات خود را مطرح نمایید. در اولین فرصت پاسخگوی شما خواهیم بود.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار

آخرین مقالات