جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

IRCC تعداد ۱۰۴۰ کاندید اکسپرس انتری را در قرعه‌کشی ۲۳ ژانویه دعوت کرد!

این دومین قرعه کشی سال 2024 پس از قرعه کشی در 10 ژانویه بود. اولین قرعه کشی سال 2024، 1510 نامزد را در یک قرعه کشی عمومی برای نامزدهای همه زیر مجموعه های برنامه اکسپرس انتری دعوت کرد. کاندیداها برای انتخاب شدن به حداقل نمره CRS 546 نیاز داشتند.

قرعه‌کشی اکسپرس انتری


سازمان مهاجرت و شهروندی کانادا (IRCC) در آخرین قرعه‌کشی اکسپرس انتری، ۱۰۴۰ دعوت نامه صادر کرده است.

کاندیداها به حداقل نمره سیستم رتبه بندی جامع (CRS) 543 نیاز داشتند.

IRCC در طول سال ۲۰۲۳، ۴۲ قرعه‌کشی اکسپرس انتری برگزار کرد. ۱۹ قرعه کشی برای تمام برنامه‌ها بودند (که اکنون قرعه کشی‌های عمومی نامیده می‌شوند.) IRCC همچنین از نامزدها در ۱۷ قرعه کشی انتخابی بر اساس دسته بندی، از اواخر ژوئن تا دسامبر دعوت کرد. در نهایت، پنج قرعه‌کشی فقط برای کاندیداهای اکسپرس‌انتری که از طریق برنامه نامزد استانی (PNP) اقدام کرده بودند، و یک قرعه‌کشی فقط برای کاندیداهای نیروی کار ماهر فدرال در نظر گرفته شد.

پیش‌بینی چگونگی شکل‌گیری نتایج اکسپرس انتری در سال ۲۰۲۴ دشوار است و هیچ راهی برای دانستن اینکه نوع قرعه کشی‌ها به چه صورت خواهد بود، وجود ندارد.

با این حال، طبق برنامه سطوح مهاجرت ۲۰۲۴-۲۰۲۶، این دپارتمان قصد دارد تا ۱۱۰,۷۷۰ مقیم دائم جدید را در سال ۲۰۲۴ در کانادا بپذیرد. پس باید به اندازه کافی ITA صادر کند تا به این هدف برسد.

قدم اول مهاجرت به کانادا

یکی از مهمترین مراحل مهاجرت به کانادا انتخاب یک روش اصولی است. زمانی می‌شود یک انتخاب درست و اصولی داشت که اطلاعات کافی و صحیح در این‌باره داشته باشید. برای به دست آوردن اطلاعات اصولی و درست و صرفه‌جویی در زمان، هزینه و انرژی و به حداقل رساندن ریسک‌های مهاجرت می‌توانید از تیم مشاوره و توسعه کسب و کار ناولتی‌رد کمک بگیرید.

در این قسمت می‌توانید سوالات خود را مطرح نمایید. در اولین فرصت پاسخگوی شما خواهیم بود.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار

آخرین مقالات