جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

کانادا برنامه سطوح مهاجرت ۲۰۲۴-۲۰۲۶ را اعلام کرد.

اهداف همان اهداف اعلام شده در برنامه مهاجرت 2023-2025 است. اطلاعات جدیدی که امروز منتشر شد، هدف سال 2026 و همچنین به‌روزرسانی‌هایی برای سطوح مهاجرانی است که در هر کلاس و برنامه بین سال‌های 2024-2026 پذیرفته می‌شوند.

سطوح مهاجرت

کانادا طرح سطوح مهاجرتی ۲۰۲۴-۲۰۲۶ خود را منتشر کرده است.

در سال ۲۰۲۴، این کشور پذیرش ۴۸۵,۰۰۰ مهاجر جدید را هدف خود قرار خواهد داد. در سال‌های ۲۰۲۵ و ۲۰۲۶، کانادا به پذیرای ۵۰۰,۰۰۰ مهاجر جدید در هر سال خواهد بود.

 • ۵۸ درصد از پذیرش‌ها مربوط به مهاجران اقتصادی، ۲۴ درصد مربوط به مهاجران خانوادگی و ۱۸ درصد مربوط به مهاجران بشردوستانه خواهد بود.
 • هدف اکسپرس انتری ۱۱۰,۷۰۰ پذیرش در سال ۲۰۲۴ خواهد بود و این میزان به ۱۱۷,۵۰۰ مهاجر در سال‌های ۲۰۲۵ و ۲۰۲۶ خواهد رسید.
 • هدف برنامه نامزدهای استانی (PNP) ۱۱۰,۰۰۰ مهاجر در سال ۲۰۲۴ خواهد بود و به ۱۲۰,۰۰۰ نفر در سال ۲۰۲۵ و ۱۲۰,۰۰۰ نفر دیگر در سال ۲۰۲۶ خواهد رسید.
 • هدف اسپانسرشیپ همسر و فرزندان ۸۲,۰۰۰ پذیرش در سال ۲۰۲۴ است و این تعداد در سال های ۲۰۲۵ و ۲۰۲۶ به ۸۴,۰۰۰ خواهد رسید. در همین حال، هدف برنامه اسپانسرشیپ والدین و پدربزرگ و مادربزرگ (PGP) ۳۲,۰۰۰ مهاجر خواهد بود.
سطوح مهاجرت

دولت کانادا سطوح مهاجرت خود را بدون تغییر نگه می‌دارد زیرا می‌خواهد از رشد اقتصادی حمایت کند و در عین حال فشارها را در زمینه‌هایی مانند مسکن، مراقبت‌های بهداشتی و زیرساخت‌ها متعادل کند.

قدم اول مهاجرت به کانادا

یکی از مهمترین مراحل مهاجرت به کانادا انتخاب یک روش اصولی است. زمانی می‌شود یک انتخاب درست و اصولی داشت که اطلاعات کافی و صحیح در این‌باره داشته باشید. برای به دست آوردن اطلاعات اصولی و درست و صرفه‌جویی در زمان، هزینه و انرژی و به حداقل رساندن ریسک‌های مهاجرت می‌توانید از تیم مشاوره و توسعه کسب و کار ناولتی‌رد کمک بگیرید.

4 پاسخ

 1. من خانواده ۶نفره هستم من و همسرم از سن ۳۰ الا ۳۴ سال دارای ۴ فرزند سن بچه ها مون از ۶ ماه تا ۱۳ سال شرایط سختی در ایران داریم آیا امکان داره از طریق موسسه یا سازمان ملل بتونیم مهاجرت به سمت کانادا را بکنیم

  1. سلام علی عزیز
   بله! کانادا برنامه های متفاوتی برای مهاجرت افراد مختلف ارائه میدهد، با مشاوره با کارشناسان متخصص ما در زمینه مهاجرت، راه مناسب خودتون رو می‌تونید پیدا کنید!
   کافیه فرم ارزیابی سایت رو پر کنید!

در این قسمت می‌توانید سوالات خود را مطرح نمایید. در اولین فرصت پاسخگوی شما خواهیم بود.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار

آخرین مقالات