کانادا برنامه سطوح مهاجرت ۲۰۲۴-۲۰۲۶ را اعلام کرد.

اهداف همان اهداف اعلام شده در برنامه مهاجرت 2023-2025 است. اطلاعات جدیدی که امروز منتشر شد، هدف سال 2026 و همچنین به‌روزرسانی‌هایی برای سطوح مهاجرانی است که در هر کلاس و برنامه بین سال‌های 2024-2026 پذیرفته می‌شوند.

سطوح مهاجرت

کانادا طرح سطوح مهاجرتی ۲۰۲۴-۲۰۲۶ خود را منتشر کرده است.

در سال ۲۰۲۴، این کشور پذیرش ۴۸۵,۰۰۰ مهاجر جدید را هدف خود قرار خواهد داد. در سال‌های ۲۰۲۵ و ۲۰۲۶، کانادا به پذیرای ۵۰۰,۰۰۰ مهاجر جدید در هر سال خواهد بود.

  • ۵۸ درصد از پذیرش‌ها مربوط به مهاجران اقتصادی، ۲۴ درصد مربوط به مهاجران خانوادگی و ۱۸ درصد مربوط به مهاجران بشردوستانه خواهد بود.
  • هدف اکسپرس انتری ۱۱۰,۷۰۰ پذیرش در سال ۲۰۲۴ خواهد بود و این میزان به ۱۱۷,۵۰۰ مهاجر در سال‌های ۲۰۲۵ و ۲۰۲۶ خواهد رسید.
  • هدف برنامه نامزدهای استانی (PNP) ۱۱۰,۰۰۰ مهاجر در سال ۲۰۲۴ خواهد بود و به ۱۲۰,۰۰۰ نفر در سال ۲۰۲۵ و ۱۲۰,۰۰۰ نفر دیگر در سال ۲۰۲۶ خواهد رسید.
  • هدف اسپانسرشیپ همسر و فرزندان ۸۲,۰۰۰ پذیرش در سال ۲۰۲۴ است و این تعداد در سال های ۲۰۲۵ و ۲۰۲۶ به ۸۴,۰۰۰ خواهد رسید. در همین حال، هدف برنامه اسپانسرشیپ والدین و پدربزرگ و مادربزرگ (PGP) ۳۲,۰۰۰ مهاجر خواهد بود.
سطوح مهاجرت

دولت کانادا سطوح مهاجرت خود را بدون تغییر نگه می‌دارد زیرا می‌خواهد از رشد اقتصادی حمایت کند و در عین حال فشارها را در زمینه‌هایی مانند مسکن، مراقبت‌های بهداشتی و زیرساخت‌ها متعادل کند.

قدم اول مهاجرت به کانادا

یکی از مهمترین مراحل مهاجرت به کانادا انتخاب یک روش اصولی است. زمانی می‌شود یک انتخاب درست و اصولی داشت که اطلاعات کافی و صحیح در این‌باره داشته باشید. برای به دست آوردن اطلاعات اصولی و درست و صرفه‌جویی در زمان، هزینه و انرژی و به حداقل رساندن ریسک‌های مهاجرت می‌توانید از تیم مشاوره و توسعه کسب و کار ناولتی‌رد کمک بگیرید.

در این قسمت می‌توانید سوالات خود را مطرح نمایید. در اولین فرصت پاسخگوی شما خواهیم بود.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار

آخرین مقالات