جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

سه استان کانادا در آخرین نتایج PNP از نامزدها دعوت می کنند!

بریتیش کلمبیا، مانیتوبا و ساسکاچوان نامزدهای آخرین نتایج قرعه‌کشی برنامه نامزدهای استانی (PNP) معرفی کرده‌اند.

قرعه کشی استانی

استان‌ها می‌توانند برای کمک به ircc و دولت فدرال، نامزدها را معرفی کنند زیرا مهاجرت یک مسئولیت مشترک بین آن هاست. هر سال در طرح سطوح مهاجرت فدرال، IRCC برای تعداد کلی کاندیداهایی که می‌توانند از طریق PNP مقیم دائم شوند، هدف تعیین می‌کند.

بریتیش کلمبیا

نتایج مهاجرت استانی ۱۹ تا ۲۹ دسامبر

در ۱۹ دسامبر، بریتیش کلمبیا برای ۲۳۰ کاندیدای اسکیل ورکر و International Graduate BC PNP دعوت‌نامه برای صادر کرد.

دعوتنامه‌ها در چهار قرعه‌کشی برای مشاغل خاص صادر شد.

بزرگترین قرعه‌کشی برای مشاغل فنی بود. استان از ۱۰۷ داوطلب با حداقل نمره ۹۵۰، دعوت به عمل آورد و همچنین برای ۳۲ داوطلب در رشته ساختمانی با حداقل نمره ۷۵۰ قرعه‌کشی شد.

دو قرعه کشی باقی مانده از ۲۹ نامزد در مشاغل مراقبت های بهداشتی و ۶۲ مربی کودکان دعوت کردند. هر دو گروه حداقل ۶۰ امتیاز داشتند.

مانیتوبا

نتایج مهاجرت استانی ۲۱ تا ۲۸ دسامبر

مانیتوبا اولین قرعه کشی از سه برنامه، نامزد استانی مانیتوبا (MPNP) را در ۲۱ دسامبر برای نیروی کار ماهر در خارج از کشور برگزار کرد. این استان از ۱۱۱۳ نامزد با حداقل امتیاز ۶۰۱ دعوت کرد.

مرحله بعدی در ۲۸ دسامبر برگزار شد و نامزدها را در دو قرعه‌کشی جداگانه از دو دسته دعوت کرد. استان از ۱۶۰ نیروی کار ماهر در منیتوبا با یکی از بستگان نزدیک خود در استان دعوت کرد. خویشاوند باید شهروند یا مقیم دائم کانادا باشد و حداقل یک سال در مانیتوبا زندگی کرده باشد. حداقل امتیاز داوطلبان برای این قرعه کشی ۶۱۲ بود.

این استان همچنین از ۶۷ کاندیدای آموزش بین‌المللی و ۲۷ نیروی کار ماهر در خارج از کشور با حداقل امتیاز ۶۹۸ دعوت کرد. نامزدهای نیروی کار ماهر در خارج از کشور به عنوان بخشی از یک طرح استراتژیک استخدام دعوت شدند.

ساسکاچوان

نتایج مهاجرت استانی ۲۳ دسامبر

در ۲۷ دسامبر ساسکاچوان ۶۳ نامزد را برای برنامه نامزدهای استانی ساسکاچوان (SINP) دعوت کرد. این اولین قرعه‌کشی SINP از ۲۳ اکتبر بود.

این استان در دو بخش شامل ۴۸ نامزد مشاغل موردنیاز و ۱۵ نامزد اکسپرس انتری قرعه کشی برگزار کرد. در هر دو قرعه‌کشی، داوطلبان به حداقل نمره ۶۹۰ و ارزیابی مدارک تحصیلی نیاز داشتند.

قدم اول مهاجرت به کانادا

یکی از مهمترین مراحل مهاجرت به کانادا انتخاب یک روش اصولی است. زمانی می‌شود یک انتخاب درست و اصولی داشت که اطلاعات کافی و صحیح در این‌باره داشته باشید. برای به دست آوردن اطلاعات اصولی و درست و صرفه‌جویی در زمان، هزینه و انرژی و به حداقل رساندن ریسک‌های مهاجرت می‌توانید از تیم مشاوره و توسعه کسب و کار ناولتی‌رد کمک بگیرید.

در این قسمت می‌توانید سوالات خود را مطرح نمایید. در اولین فرصت پاسخگوی شما خواهیم بود.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار

آخرین مقالات