جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

طرح جدید برای دانشجویان راه دور

اداره مهاجرت و شهروندی کانادا (IRCC) اعلام کرده است که اقدامات آموزش از راه دور را که در طول همه گیری کووید-19 اجرا شده است، تا 31 دسامبر 2023 تمدید می کند.

دانشجویان

دانشجویانی که کمتر از ۵۰ درصد از تحصیلات خود را در خارج از کانادا تکمیل کرده‌اند، تا ۳۱ دسامبر ۲۰۲۳ واجد شرایط دریافت PGWP: Post-Graduation Work Permit Program خواهند بود.

قبل از همه گیری کرونا، زمان تحصیل آنلاین در خارج از کانادا برای واجد شرایط بودن PGWP محاسبه نمی‌شد.

به دلیل ناتوانی در سفر در طول همه گیری کرونا، IRCC محدودیت مطالعه آنلاین را برای آن دسته از دانش آموزانی که در مارس ۲۰۲۰ در برنامه های واجد شرایط PGWP ثبت نام کردند، حذف کرد.

کسانی که پس از تحصیل با برنامه PGW در کانادا می مانند، می توانند از هر تجربه کاری که به دست آورده‌اند برای دریافت اقامت دائم استفاده کنند، زیرا بسیاری از برنامه های مهاجرت فدرال و استانی برای داوطلبانی که دارای تحصیلات و تجربه کاری کانادایی هستند ارزش قائل هستند.

قدم اول مهاجرت به کانادا

یکی از مهمترین مراحل مهاجرت به کانادا انتخاب یک روش اصولی است. زمانی می‌شود یک انتخاب درست و اصولی داشت که اطلاعات کافی و صحیح در این‌باره داشته باشید. برای به دست آوردن اطلاعات اصولی و درست و صرفه‌جویی در زمان، هزینه و انرژی و به حداقل رساندن ریسک‌های مهاجرت می‌توانید از تیم مشاوره و توسعه کسب و کار ناولتی‌رد کمک بگیرید.

در این قسمت می‌توانید سوالات خود را مطرح نمایید. در اولین فرصت پاسخگوی شما خواهیم بود.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار

آخرین مقالات