جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

مارک میلر وزیر مهاجرت کانادا اعلام کرد که قصد دارد سیستم مهاجرتی کانادا را بهبود بخشد.

میلر خاطرنشان کرد که اداره مهاجرت، پناهندگان و شهروندی کانادا (IRCC) در طول سال گذشته با دولت و مردم درگیر بوده است تا به شکل گیری آینده یک سیستم مهاجرتی قوی‌تر کمک کند.

سیستم مهاجرتی

به این ترتیب، IRCC در حال تلفیق بازخوردها برای اجرای استراتژی جدید مهاجرت خود با عنوان یک سیستم مهاجرتی برای آینده کانادا است.

پس از اعلام میلر، IRCC گزارش استراتژیک جدید خود را منتشر کرد تا ذینفعان از اهداف این بخش مطلع شوند.

از جمله موضوعاتی که IRCC به آن اشاره کرده عبارتند از :

  • هم راستایی بهتر نیازهای بازار کار با سیستم مهاجرت
  • مدرن کردن سیستم مهاجرت
  • ردیابی آسان تر درخواست های مهاجران به صورت دیجیتال
  • بهبود استانداردهای پردازش درخواست IRCC
  • ترویج مهارت زبان فرانسوی در جوامع سراسر کانادا

و …

سیستم مهاجرتی جدید!

IRCC می‌گوید پلتفرم دیجیتال جدید (DPM: Digital Platform Modernization) کارایی را به حداکثر می‌رساند و اجازه می‌دهد تا تقاضا برای کار، تحصیل، بازدید و زندگی در کانادا را مدیریت کند. برخی از قابلیت‌های جدید این پلتفرم شامل دسترسی به برنامه‌های مهاجرت، اتوماسیون پیشرفته و … می‌باشد.

این دپارتمان امیدوار است که DPM، پردازش درخواست‌ها را سرعت بخشد و به یکپارچگی برنامه مهاجرتی کمک کند.

IRCC همچنین در حال ایجاد نقش جدید یک افسر ارشد استعدادهای بین‌المللی است تا سیاست‌های مهاجرتی کانادا را با استراتژی بلندمدت پذیرش نیروی کار، هماهنگ کند.

بازسازی IRCC

دولت کانادا از نظر قانونی موظف است این طرح را تا اول نوامبر منتشر کند. این طرح تعداد ساکنان دائمی را که کانادا قصد دارد طی سه سال آینده از همه برنامه‌ها بپذیرد، مشخص می کند.

وزیر میلر اخیراً به کمیته دائمی شهروندی و مهاجرت پارلمان کانادا گفت که او معتقد است که اهداف والای مهاجرت کانادا باید حفظ شود. این بدان معناست که IRCC احتمالاً در حالی که دستخوش تغییرات ساختاری می شود.

قدم اول مهاجرت به کانادا

یکی از مهمترین مراحل مهاجرت به کانادا انتخاب یک روش اصولی است. زمانی می‌شود یک انتخاب درست و اصولی داشت که اطلاعات کافی و صحیح در این‌باره داشته باشید. برای به دست آوردن اطلاعات اصولی و درست و صرفه‌جویی در زمان، هزینه و انرژی و به حداقل رساندن ریسک‌های مهاجرت می‌توانید از تیم مشاوره و توسعه کسب و کار ناولتی‌رد کمک بگیرید.

در این قسمت می‌توانید سوالات خود را مطرح نمایید. در اولین فرصت پاسخگوی شما خواهیم بود.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار

آخرین مقالات