جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

نیاز شدید کانادا به نیروهای ماهر STEM

کانادا در بسیاری از زمینه‌های علوم، فناوری، مهندسی و ریاضیات (STEM) به عنوان یک رهبر جهانی ظاهر شده است و بسیاری از مشاغل جدید و فرصت‌های شغلی که در سال‌های اخیر در این کشور پدیدار شده‌اند مربوط به STEM هستند.

نیروهای ماهر STEM

داده‌های به‌دست‌آمده از IRCC، نشان می‌دهد که IRCC به طور قابل‌توجهی بر استخدام نیروهای ماهر STEM تأکید دارد. به طور خاص، بین ۲۸ تا ۳۱ درصد از دعوت‌نامه‌هایی که امسال از طریق اکسپرس اینتری صادر می‌شوند، انتظار می‌رود به افرادی که در مشاغل STEM فعالیت می‌کنند، مانند توسعه‌دهندگان نرم‌افزار و دانشمندان داده، ارسال شود.

تاکنون تنها یک دور دعوت STEM وجود داشته است که به ۵۰۰ متقاضی رسیده است.

میزان درصد ارسال دعوت نامه اکسپرس انتری در گروه‌های شغلی مختلف به این صورت می‌باشد:

نمودار میزان نیاز کانادا


انتخاب اکسپرس انتری مبتنی بر دسته‌بندی، چیست؟

IRCC اخیراً قرعه کشی هایی بر اساس دسته‌بندی، برای اکسپرس انتری راه اندازی کرده است. IRCC قصد دارد بر روی داوطلبان اکسپرس انتری که تسلط قوی به زبان فرانسوی یا تجربه کاری در زمینه های زیر دارند تمرکز کند:

از زمان راه‌اندازی قرعه‌کشی‌های دسته‌بندی، سه قرعه‌کشی مهارت زبان فرانسه برگزار شده است که از ۶۹۰۰ متقاضی، برای اقامت دائم دعوت شده است. علاوه بر این، دو قرعه کشی مشاغل بهداشتی با دعوت از ۲۰۰۰ متقاضی انجام شده است.

قدم اول مهاجرت به کانادا

یکی از مهمترین مراحل مهاجرت به کانادا انتخاب یک روش اصولی است. زمانی می‌شود یک انتخاب درست و اصولی داشت که اطلاعات کافی و صحیح در این‌باره داشته باشید. برای به دست آوردن اطلاعات اصولی و درست و صرفه‌جویی در زمان، هزینه و انرژی و به حداقل رساندن ریسک‌های مهاجرت می‌توانید از تیم مشاوره و توسعه کسب و کار ناولتی‌رد کمک بگیرید.

در این قسمت می‌توانید سوالات خود را مطرح نمایید. در اولین فرصت پاسخگوی شما خواهیم بود.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار

آخرین مقالات