جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

سقف پذیرش برنامه ی استارت آپ کانادا افزایش یافت

افزایش سقف پذیرش گروه های استارت آپی، کاهش زمان بررسی پرونده ها، و صدور Open Work Permit سه ساله برای همه اعضای گروه استارت آپ، از تغییرات جدید این برنامه است.

در ۲۷ جون ۲۰۲۳، وزیر مهاجرت کانادا، شان فریزر، تغییرات مثبتی را در برنامه های اقامتی و ویزاهای کاری اعلام کرد. به ویژه در برنامه مهاجرت از طریق ویزای استارت آپ کانادا تغییرات بسیار خوبی اتفاق افتاد که باعث جذاب تر شدن این برنامه شده است.

تغییرات در برنامه های اقامتی و ویزاهای کاری عبارتند از:

 • افزایش سقف پذیرش گروه های استارت آپی، به طوری که در سال ۲۰۲۳، ۳۵۰۰ گروه و تا سال ۲۰۲۵، ۶۰۰۰ پرونده، ویزا خواهند شد. این افزایش در پذیرش ویزاهای استارت آپی باعث کاهش زمان بررسی پرونده ها خواهد شد.
 • تا قبل از این تغییرات در برنامه استارت آپ، فقط essential applicants ها می‌توانستند درخواست مجوز کار آزاد (open work permit) یک ساله دهند، اما الان تمام متقاضیان در گروه استارت آپی می‌توانند درخواست open work permit سه ساله دهند و حتی می‌توانند برای خانواده‌هایشان هم درخواست مجوز کار آزاد بدهند.
 • کانادا بستر مهاجرت را برای دارندگان ایده و طرح های نو و کارآفرینان خلاق که با راه اندازی کسب و کار نوآورانه خود بتوانند نهایتا به رشد اقتصاد این کشور کمک کنند فراهم کرده است.
 • برای اخذ ویزای استارت آپ در گام اول شما باید دارای یک تفکر نو باشید که در صورت تبدیل به کسب و کار، قابلیت رقابت با بازار جهانی را داشته باشد.
 • تمکن مالی و مدرک زبان داشته باشید و بتوانید حداقل از یکی از سازمان ‌های مراکز رشد، سرمایه گذاران و صندوق‌های سرمایه گذاری تاییدیه دریافت نمایید.
 • برای اخذ ویزای استارت آپ ملزوماتی وجود دارد که متقاضیان مهاجرت به کانادا باید آن‌ ها را رعایت کنند.
 • توجه داشته باشید که در صورت وجود چند شریک تجاری، باید اثبات کنید در کسب و کار خود حق رای دارید.
 • تا راه اندازی کسب و کارتان باید از تمکن مالی برای حمایت از خود و خانواده‌تان برخوردار باشید.
 • شما و خانواده‌تان باید دارای گواهی امنیتی و معاینات پزشکی لازم باشید.
 • از مزیت ‌های عمده ویزای استارت آپ می‌توان به این موضوع اشاره کرد که این ویزا محدودیت سنی ندارد، ویزای استارت آپ قابلیت تبدیل به اقامت دائم برای کارآفرینان و خانواده آن ها را دارد.
 • میزان تمکن مالی که شخص متقاضی ویزای استارت آپ باید به اداره مهاجرت ارائه کند نسبت به دیگر اعضای شرکت تجاری اش بیشتر است.
 • می‌توانید میزان تمکن مالی برای ویزای استارت‌ آپ، که هر سال توسط اداره مهاجرت آپدیت می‌شوند را در سایت اداره مهاجرت کانادا مشاهده فرمایید.

قدم اول مهاجرت به کانادا

یکی از مهمترین مراحل مهاجرت به کانادا انتخاب یک روش اصولی است. زمانی می‌شود یک انتخاب درست و اصولی داشت که اطلاعات کافی و صحیح در این‌باره داشته باشید. برای به دست آوردن اطلاعات اصولی و درست و صرفه‌جویی در زمان، هزینه و انرژی و به حداقل رساندن ریسک‌های مهاجرت می‌توانید از تیم مشاوره و توسعه کسب و کار ناولتی‌رد کمک بگیرید.

2 پاسخ

 1. سلام میخواستم بپرسم برنامه استارت آپ از زمان شروع چقدر طول میکشه و برای open work permit سه ساله را از چه وقت میشه اقدام کرد و چقدر زمان می بره تا ویزا صادر بشه؟

  1. سلام دوست عزیز
   بعد از سابمیت کردن مدارک براساس آپدیت جدید سایت اداره مهاجرت کانادا، برنامه استارتاپ ۳۷ ماه طول میکشه و پس از ارسال و سابمیت مدارک و همین طور پرداخت اپلیکیشن فی حدودا ۱۲ تا ۱۸ ماه طول میکشه تا ورک پرمیت براتون صادر بشه.
   برای دریافت اطلاعات بیشتر، فرم ارزیابی درج شده در سایت رو میتونید پر کنید تا از مشاوره رایگان توسط مشاوران ما بهره مند شوید.

در این قسمت می‌توانید سوالات خود را مطرح نمایید. در اولین فرصت پاسخگوی شما خواهیم بود.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار

آخرین مقالات