جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

۵۰ کارآفرین توسط ویزای استارت آپ کانادا اقامت دائم این کشور را کسب کردند

بنا به گزارش منابع خبری کانادا با آغاز سال ۲۰۲۳ تنها در ماه ژانویه ۵۰ کارآفرین توانسته اند توسط ویزای استارت آپ، به اقامت دائم کانادا دست یابند که در میان استان های آنتاریو، آلبرتا، منیتوبا و بریتیش کلمبیا، آنتاریو بیشترین ویزای استارت آپ را صادر کرده است.

برنامه استارت آپ کانادا از آغاز سال ۲۰۱۳ میلادی پر قدرت آغاز به کار کرده است و به بیش از ۱۰۰ نفر در قالب ۱۲ گروه اجازه داده است که در کانادا به عنوان کارآفرین فعالیت کنند.
هدف اصلی این برنامه جذب استعدادهای برتر و تشویق آن‌ها به ایجاد شرکت‌ها و کسب و کارهای جدید در کاناداست. با توجه به اینکه کانادا یکی از قوی‌ترین اقتصادهای جهان است، بسیاری از کارآفرینان سراسر جهان به دنبال کسب فرصت‌های کسب و کار از طریق برنامه استارت آپ در این کشور هستند.

قدم اول مهاجرت به کانادا

یکی از مهمترین مراحل مهاجرت به کانادا انتخاب یک روش اصولی است. زمانی می‌شود یک انتخاب درست و اصولی داشت که اطلاعات کافی و صحیح در این‌باره داشته باشید. برای به دست آوردن اطلاعات اصولی و درست و صرفه‌جویی در زمان، هزینه و انرژی و به حداقل رساندن ریسک‌های مهاجرت می‌توانید از تیم مشاوره و توسعه کسب و کار ناولتی‌رد کمک بگیرید.

در این قسمت می‌توانید سوالات خود را مطرح نمایید. در اولین فرصت پاسخگوی شما خواهیم بود.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار

آخرین مقالات