جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

انتاریو، بریتیش کلمبیا، آلبرتا، و PEI از نامزدها در آخرین قرعه کشی PNP دعوت کردند.

تا پایان سال 2023، سازمان مهاجرت و شهروندی کانادا (IRCC) قصد دارد 105,550 مهاجر جدید از طریق PNP بپذیرد.

انتاریو، بریتیش کلمبیا، آلبرتا، و PEI از نامزدها در آخرین قرعه کشی PNP دعوت می کنند.

از طریق PNP، استان‌ها؛ نامزدهای مهاجرتی را انتخاب می‌کنند، این کاندیداها را یا با انتخاب آن‌ها از طریق مجموعه درخواست اکسپرس انتری فدرال یا پذیرش درخواست‌های داوطلبانی که مستقیماً به استان درخواست می‌دهند، پیدا می‌کنند.

انتاریو

در ۳۰ آگوست، ۷۷۲ کاندیدا از طریق جریان فارغ التحصیلان کارشناسی ارشد برنامه مهاجرت انتاریو (OINP) دعوتنامه دریافت کردند.

قرعه کشی عمومی بود، به این معنی که هیچ شغلی خاصی مشخص نشده بود و نامزدها حداقل به نمره ۴۴ را نیاز داشتند.

برای واجد شرایط بودن تحت این جریان، کاندیداها باید فارغ التحصیلان بین‌المللی با مدرک کارشناسی ارشد از انتریو و دارای امتیاز معیار زبان کانادایی (CLB) 7 در یک زبان رسمی باشند. آنها همچنین باید یک سال از دو سال قبل از درخواست را در انتاریو زندگی کرده باشند.

بریتیش کلمبیا

بریتیش کلمبیا قرعه کشی هفتگی خود را در ۲۹ آگوست برگزار کرد. این استان بیش از ۱۵۰ نامزد را از جریان های Skilled Worker و International Graduate در چهار قرعه کشی جداگانه دعوت کرد.

بزرگترین قرعه کشی، ۱۰۲ نامزد را در یک قرعه کشی هدفمند برای مشاغل فنی دعوت کرد. داوطلبان برای واجد شرایط بودن باید حداقل نمره ۸۸ داشته باشند.

نتایج سه قرعه‌کشی باقی مانده به شرح زیر است:

  • ۲۸ مربی و دستیار دوران کودکی
  • ۲۰ متخصص مراقبت‌های بهداشتی
  • کمتر از پنج دعوت نامه برای سایر مشاغل

نامزدهای هر یک از این قرعه‌کشی‌ها باید حداقل نمره ۶۰ را کسب کرده باشند.

آلبرتا

برنامه مهاجرت آلبرتا (AAIP) نتایج قرعه کشی را که در ۲۴ آگوست برگزار شد، منتشر کرد.

استان، ۱۶۸ نامزد را دعوت کرد که یکی از نزدیکان آن‌ها در آلبرتا ساکن بود (والدین، فرزند، همسر و ..). همه نامزدهای دعوت شده در این جریان نیز کاندیدهای اکسپرس انتری بودند. در این قرعه کشی، آن‌ها به حداقل امتیاز سیستم رتبه‌بندی جامع (CRS) ۳۰۲ نیاز داشتند.

جزیره پرنس ادوارد

PEI در ۳۱ آگوست، ۲۲ نامزد را از طریق جریان کار و اکسپرس انتری PEI PNP دعوت کرد. این استان می‌گوید که این دعوت نامه‌ها برای افرادی که در بخش های مراقبت‌های بهداشتی، تولید، پردازش مواد غذایی و ساخت و ساز کار می‌کنند، صادر شده است.

از سپتامبر ۲۰۲۲، جزیره پرنس ادوارد در مجموع ۲۶۰۲ نامزد را دعوت کرده است که ۹۷ درصد دعوتنامه ها در زمینه کار و اکسپرس انتری صادر شده است.

نامزدهای استانی

قدم اول مهاجرت به کانادا

یکی از مهمترین مراحل مهاجرت به کانادا انتخاب یک روش اصولی است. زمانی می‌شود یک انتخاب درست و اصولی داشت که اطلاعات کافی و صحیح در این‌باره داشته باشید. برای به دست آوردن اطلاعات اصولی و درست و صرفه‌جویی در زمان، هزینه و انرژی و به حداقل رساندن ریسک‌های مهاجرت می‌توانید از تیم مشاوره و توسعه کسب و کار ناولتی‌رد کمک بگیرید.

در این قسمت می‌توانید سوالات خود را مطرح نمایید. در اولین فرصت پاسخگوی شما خواهیم بود.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار

آخرین مقالات