جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

رتبه اول نیروی کار تحصیل کرده برای کانادا

اداره آمار کانادا اخیرا گزارشی را در مورد سطح تحصیلات نیروی کار کانادا منتشر کرده است.

newcomers-drive-quality-growth-in-the-canadian-workforce-but-are-still-underutilized-1232203

مطابق با گزارش اعلام شده مرکز آمار کانادا، نیروی کار این کشور در میان کشورهای عضو G7 از بالاترین سطح تحصیلات برخوردارند.

مطابق با این آمار (۳۹.۱%) مهاجران جدید و دارندگان مجوز کار در کانادا دارای مدرک کارشناسی، (۵۲.۲٪) مدرک کارشناسی ارشد و (۵۵.۸٪) مدرک دکترا دارند.

در واقع، مهاجران اخیر بیش از گروه های قبلی دارای تحصیلات عالیه بوده و حدودا ۵۹.۴ درصد از آن ها دارای مدارک لیسانس یا بالاتر از آن می باشند.

مرکز آمار کانادا عنوان کرده بنا به گزارشات به دست آمده، مهاجران با دارا بودن مهارت و دانشی که دارند علاوه بر کمیت، از لحاظ کیفیت هم رشد اقتصادی عظیمی را برای کانادا به ارمغان می آورند.

کشور‌های آلمان، آمریکا، فرانسه، انگلستان، ژاپن، ایتالیا و کانادا هفت کشوری هستند  که گروه G7 یا گروه هفت کشور صنعتی جهان را تشکیل داده اند.

قدم اول مهاجرت به کانادا

یکی از مهمترین مراحل مهاجرت به کانادا انتخاب یک روش اصولی است. زمانی می‌شود یک انتخاب درست و اصولی داشت که اطلاعات کافی و صحیح در این‌باره داشته باشید. برای به دست آوردن اطلاعات اصولی و درست و صرفه‌جویی در زمان، هزینه و انرژی و به حداقل رساندن ریسک‌های مهاجرت می‌توانید از تیم مشاوره و توسعه کسب و کار ناولتی‌رد کمک بگیرید.

در این قسمت می‌توانید سوالات خود را مطرح نمایید. در اولین فرصت پاسخگوی شما خواهیم بود.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار

آخرین مقالات