جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

تعهد کانادا نسبت به جذب و حفظ دانشجویان بین المللی

دولت کانادا پاسخ خود را به گزارش کمیته CIMM در مورد مشکلات پیش روی دانشجویان بین المللی ارائه کرد.

تعهد کانادا نسبت به جذب و حفظ دانشجویان بین المللی

 IRCC پاسخ خود را در مورد اقدامات لازم برای جذب، کمک و محافظت از دانشجویان بین المللی که به کانادا مهاجرت می کنند یا در حال حاضر در کانادا مشغول به تحصیل هستند، به کمیته دائمی شهروندی و مهاجرت مجلس عوام کانادا CIMM منتشر کرده است.

CIMM یک کمیته دولتی داخلی است که به مطالعه مسائل مهاجرت و شهروندی در کانادا می پردازد.

این کمیته همزمان با نظارت بر IRCC بر سیاست چند فرهنگی فدرال نیز نظارت می‌کنند.

CIMM گزارشی مبنی بر پرداختن به این واقعیت نوشته است که با توجه به پیشرو بودن کانادا در جذب دانشجویان بین‌المللی، سازمان مهاجرت و شهروندی کانادا می تواند مشکلات دانشجویان را رفع کند.

این گزارش متمرکز بر سه هدف اصلی جذب دانشجویان بین المللی برای تحصیل در کانادا، تضمین عدالت در برنامه دانشجویان بین المللی و بهبود خدمات و ارتباطات برای دانشجویان بین المللی در فرآیندهای مجوز تحصیل و مهاجرت به کانادا تنظیم شده است که دولت متعهد به پوشش هر یک به صورت جداگانه با هدف کاهش آسیب پذیری ها و کمک به دانشجویان بین المللی از طریق درخواست مجوز، تحصیل و فرآیند اسکان در کانادا شده است.

قدم اول مهاجرت به کانادا

یکی از مهمترین مراحل مهاجرت به کانادا انتخاب یک روش اصولی است. زمانی می‌شود یک انتخاب درست و اصولی داشت که اطلاعات کافی و صحیح در این‌باره داشته باشید. برای به دست آوردن اطلاعات اصولی و درست و صرفه‌جویی در زمان، هزینه و انرژی و به حداقل رساندن ریسک‌های مهاجرت می‌توانید از تیم مشاوره و توسعه کسب و کار ناولتی‌رد کمک بگیرید.

در این قسمت می‌توانید سوالات خود را مطرح نمایید. در اولین فرصت پاسخگوی شما خواهیم بود.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار

آخرین مقالات