جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

امکان اخذ مجدد آزمون آیلتس برای یک مهارت از ۴ مهارت فراهم شد

از اواخر سال 2023، متقاضیانی که قصد شرکت در آزمون آیلتس را دارند، می‌توانند در صورت عدم کسب نمره لازم در یکی از 4 مهارت شنیداری (Listening)، نوشتاری (Writing)، خواندن (Reading) یا صحبت کردن (Speaking)، دوباره فقط همان مهارت را امتحان دهند.

آزمون آیلتس

آزمون آیلتس یکی از محبوب ترین و پرمخاطب ترین آزمون های زبان انگلیسی در جهان است.

از اواخر سال ۲۰۲۳، قرار است طرحی اجرا شود به این صورت که کسانی که در آزمون آیلتس شرکت کردند و در یکی از اسکیل های (Listening, Writing, Reading, Speaking) نمره دلخواه را کسب نکردند، تا ۶۰ روز بعد از آزمون فرصت دارند که یکبار دیگر مجددا در آزمون اسکیل مورد نظر خود شرکت کنند.

این طرح در حال حاضر در استرالیا فعال است و تا اواخر سال میلادی، در سراسر دنیا اجرا خواهد شد.

این روش که به IELTS One Skill Retake شناخته می‌شود، روشی جدید است که به داوطلبان شانس دوباره ای برای شرکت در آزمون یکی از ۴ اسکیلی که در آن نمره قابل قبولی کسب نکرده‌اند شرکت کنند و بدین ترتیب، نمره اسکیل مورد نظر خود را بهبود و افزایش دهند. این طرح برای هر دو آزمون آیلتس آکادمیک و جنرال در دسترس خواهد بود.

شایان ذکر است که برای هر آزمون آیلتس کاملی که امتحان می‌دهید فقط می‌توانید یک آزمون مجدد انجام دهید.

قدم اول مهاجرت به کانادا

یکی از مهمترین مراحل مهاجرت به کانادا انتخاب یک روش اصولی است. زمانی می‌شود یک انتخاب درست و اصولی داشت که اطلاعات کافی و صحیح در این‌باره داشته باشید. برای به دست آوردن اطلاعات اصولی و درست و صرفه‌جویی در زمان، هزینه و انرژی و به حداقل رساندن ریسک‌های مهاجرت می‌توانید از تیم مشاوره و توسعه کسب و کار ناولتی‌رد کمک بگیرید.

در این قسمت می‌توانید سوالات خود را مطرح نمایید. در اولین فرصت پاسخگوی شما خواهیم بود.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار

آخرین مقالات