جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

برنامه سطوح مهاجرتی کانادا از سال ۲۰۲۳ تا سال ۲۰۲۵ 

برنامه سه ساله سطوح مهاجرت هر ساله در نوامبر مطابق با IRPA (قانون حمایت ازمهاجرت و پناهندگان) بازنگری و اعلام می شود. به عقیده اداره مهاجرت، پناهندگی و شهروندی کانادا (IRCC)، این طرح با تمرکز بر مهاجرت منطقه ای”راه هایی را برای رفع کمبود های بحرانی بازار کار ترسیم میکند”

canada-to-announce-2023-to-2025-immigration-levels-plan-today

برنامه سطوح مهاجرتی کانادا، راهنمایی است در مورد تعداد مهاجرانی که کانادا قصد دارد هر ساله از آن‌ها استقبال کند. این طرح شامل اعداد پیش بینی شده برای چهار دسته اصلی مهاجرت:

  • طبقه اقتصادی
  • طبقه خانوادگی
  • طبقه پناهندگان
  • طبقه بشر دوستانه

می باشد. یکی از اصلی ترین تغییراتی که از هم اکنون تا سال ۲۰۲۴ انتظار می رود که رخ دهد، افزایش تعداد مهاجرت در دسته فدرال با مهارت بالاست که معمولا از طریق اکسپرس اینتری مدیریت می شود.

کانادا در برنامه مهاجرتی خود برای سال های ۲۰۲۳ تا ۲۰۲۵ موارد زیر را در نظر گرفته است:

سال پذیرش مهاجرتعداد پذیرش مهاجر
۲۰۲۳۴۶۵۰۰۰ مهاجر
۲۰۲۴۴۸۵۰۰۰ مهاجر
۲۰۲۵۵۰۰۰۰۰ مهاجر
برنامه سطوح مهاجرتی کانادا از سال ۲۰۲۳ تا سال ۲۰۲۵ 

جالب است بدانید هندی ها بیشترین میزان مهاجرت به کانادا را داشته و ایران پنجمین مبدا مهاجرت به کاناداست.

افزایش مهاجرت به کانادا در سال ۲۰۲۳

مهاجرت به کانادا در دو ماه اول سال ۲۰۲۳، نزدیک به ۴۰ درصد افزایش یافته است‌. همچنین در سال ۲۰۲۳ تاکنون، کوچکترین استان های کانادا، بیشترین درصد رشد را در مهاجرت نشان داده اند. شایان ذکر است در میان سه قلمرو کانادا، یوکان بیشترین درصد رشد را نشان داد و تعداد دارندگان اقامت دائم جدید ۱۶۱.۹ درصد افزایش یافت.

قدم اول مهاجرت به کانادا

یکی از مهمترین مراحل مهاجرت به کانادا انتخاب یک روش اصولی است. زمانی می‌شود یک انتخاب درست و اصولی داشت که اطلاعات کافی و صحیح در این‌باره داشته باشید. برای به دست آوردن اطلاعات اصولی و درست و صرفه‌جویی در زمان، هزینه و انرژی و به حداقل رساندن ریسک‌های مهاجرت می‌توانید از تیم مشاوره و توسعه کسب و کار ناولتی‌رد کمک بگیرید.

در این قسمت می‌توانید سوالات خود را مطرح نمایید. در اولین فرصت پاسخگوی شما خواهیم بود.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار

آخرین مقالات