جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

کانادا رتبه اول را به عنوان بهترین مقصد برای مهاجرت کاری در جهان بدست آورد!

Givetastic با تجزیه و تحلیل میانگین حجم جستجوی ماهانه بر اساس کلمات کلیدی مانند “شغل” و “کار” و ترجمه این کلمات، تقریباً برای هر کشوری مقاصد رویایی برای کار کردن را تعیین کرد.

بهترین مقصد برای مهاجرت کاری

طبق مطالعه اخیر شرکت بریتانیایی Givetastic، کانادا بهترین مقصد برای مهاجرت کاری در جهان است.

این تحقیق با نظرسنجی از افراد در ۱۶۴ کشور، کانادا را به دلیل مراقبت های بهداشتی قوی، مزایای کارکنان و بازار کار پویا، انتخاب کرد. قابل ذکر است، ۵۶ کشور، کانادا را به عنوان بهترین مقصد برای مهاجرت کاری (۳۴.۱ درصد از کشورهای جهان) انتخاب کردند و این امر بر شهرت این کشور به عنوان یک مقصد عالی برای مهاجرت کاری افزود.

بر اساس مطالعه Givetastic، بهترین مقاصد برای مهاجرت کاری عبارت‌اند از:

  1. کانادا
  2. آلمان
  3. قطر
  4. بریتانیا
  5. سوئیس، استرالیا
  6. اسپانیا، ایالات متحده
  7. مالت
  8. نیجریه، پرتغال


Givetastic روش مشابهی را برای کشف محبوب‌ترین شهرها، ایالت‌ها و مناطق برای مهاجرت به دلایل کاری انجام داد.

با توجه به جستجوی گوگل، دبی محبوب ترین شهر برای مهاجرت کاری است، زیرا در ۶۹ کشور از ۱۵۰ کشور جهان، بیشترین جستجو را داشته است. با این حال، کبک نزدیک ترین رقیب دبی بود.

کبک در ۲۸ کشور از ۱۵۰ کشور از طرف کشورهایی مانند کلمبیا، مکزیک، مراکش و کامرون به عنوان بهترین مقصد برای مهاجرت کاری انتخاب شد.

چرا کانادا بهترین مقصد برای مهاجرت کاری است؟

طبق تحقیقات Givetastic، کانادا یک مقصد کاری برتر در کشورهای مختلف از جمله بنگلادش، شیلی، اکوادور، کنیا، نیجریه، فیلیپین، سنگاپور، کره جنوبی و ایالات متحده بود.

مهاجرت به کانادا به دلایل مختلفی بین اتباع خارجی محبوب است. اولاً، این کشور دارای استاندارد زندگی بالایی است که دسترسی به مراقبت‌های بهداشتی همگانی و مؤسسات آموزشی در سطح جهانی را ارائه می‌دهد. کانادا همچنین کشوری امن و آرام با میزان جرم و جنایت پایین است که آن را به مکانی دلپذیر برای مهاجران و خانواده‌هایشان تبدیل کرده است. علاوه بر این، کانادا برای همه فرهنگ‌ها و مذاهب ارزش قائل است و مهاجران را به سادگی می‌پذیرد تا در جامعه کانادا مستقر شوند. این کشور همچنین به پرورش نیروی کار متنوع و تضمین رشد اقتصادی-اجتماعی با ارائه انبوهی از برنامه‌های مهاجرت، فرصت‌های حمایت مالی و برنامه‌های مجوز کار و تحصیل اختصاص دارد.

کانادا برنامه‌های مهاجرتی مهمی مانند برنامه کارگران خارجی موقت (TFWP) و برنامه های نامزد استانی (PNP) دارد که به اتباع خارجی واجد شرایط اقامت دائم اعطا می‌کند. در سال ۲۰۲۲، کانادا به بیش از ۴۳۷,۰۰۰ اتباع خارجی اقامت دائم اعطا کرد.

در ۱ نوامبر ۲۰۲۳، اداره مهاجرت، پناهندگان و شهروندی کانادا (IRCC)، برنامه سطوح مهاجرت به کانادا برای سال های ۲۰۲۴-۲۰۲۶ را منتشر کرد. کانادا امیدوار است که پذیرای ۴۸۵,۰۰۰ ساکن دائمی جدید در سال ۲۰۲۴ و ۵۰۰,۰۰۰ نفر در سال ۲۰۲۵ باشد.

این طرح، رشد اقتصادی را در اولویت قرار می‌دهد و از اتحاد مجدد خانواده حمایت می‌کند و در عین حال به بحران‌های کمبود منابع انسانی پاسخ می‌دهد.

قدم اول مهاجرت به کانادا

یکی از مهمترین مراحل مهاجرت به کانادا انتخاب یک روش اصولی است. زمانی می‌شود یک انتخاب درست و اصولی داشت که اطلاعات کافی و صحیح در این‌باره داشته باشید. برای به دست آوردن اطلاعات اصولی و درست و صرفه‌جویی در زمان، هزینه و انرژی و به حداقل رساندن ریسک‌های مهاجرت می‌توانید از تیم مشاوره و توسعه کسب و کار ناولتی‌رد کمک بگیرید.

در این قسمت می‌توانید سوالات خود را مطرح نمایید. در اولین فرصت پاسخگوی شما خواهیم بود.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار

آخرین مقالات