جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

تمکن مالی موردنیاز متقاضیان اکسپرس اینتری

متقاضیان دو برنامه کارگران ماهر فدرال (FSWP) و تجارت ماهر فدرال (FSTP) مربوط به اکسپرس اینتری باید تمکن مالی خود را اثبات کنند.

متقاضیان دو برنامه کارگران ماهر فدرال (FSWP) و تجارت ماهر فدرال (FSTP) مربوط به اکسپرس اینتری، در صورتی واجد شرایط خواهند بود که تمکن مالی خود را به اداره مهاجرت، پناهندگان و شهروندی کانادا ثابت کنند و نشان دهند به هنگام شروع زندگی در کانادا، پول کافی برای حمایت مالی خود و خانواده‌شان دارند.

پولی که به‌عنوان مدرک تمکن مالی ارائه می‌شود، باید به راحتی در دسترس متقاضی باشد. به همین دلیل، حقوق صاحبان سهام، قابل قبول نیست. این پول را نمی‌توان از شخص دیگری قرض کرد و باید در زمان پرداخت هزینه‌های زندگی در کانادا در دسترس باشد. این مبالغ باید زمانی که فرد برای اقامت دائم کانادا درخواست می‌دهد و وقتی ویزای اقامت دائم او صادر می‌شود، در دسترس باشد.

متقاضی پس از ورود به کانادا، باید با استفاده از نامه رسمی بانک‌ یا موسسه مالی محل نگهداری پول خود به اداره مهاجرت، پناهندگان و شهروندی کانادا ثابت کند می‌تواند به طور قانونی به این پول دسترسی داشته باشد.

در صورتی که همسر متقاضی، او را همراهی کند، وجوه موجود در حساب مشترک یا حساب همسر هم می‌توانند به‌عنوان مدرک اثبات وجوه ارائه شوند.

بر اساس تعداد اعضای خانواده، وجوه مورد نیاز (به دلار کانادا) در این جدول آمده است:

تمکن مالی موردنیازتعداد اعضای خانواده
$۱۳,۳۱۰۱
$۱۶,۵۷۰۲
$۲۰,۳۷۱۳
$۲۴,۷۳۳۴
$۲۸,۰۵۲۵
$۳۱,۶۳۸۶
$۳۵,۲۲۴۷
$۳,۵۸۶مبلغ موردنیاز برای هر عضو اضافه خانواده

مبالغ این جدول از ۹ ژوئن ۲۰۲۲ معتبر هستند. این وجوه هر سال بر اساس میزان درآمد تغییر می‌کند. حتماً مبالغ جدید را بررسی کنید.

قدم اول مهاجرت به کانادا

یکی از مهمترین مراحل مهاجرت به کانادا انتخاب یک روش اصولی است. زمانی می‌شود یک انتخاب درست و اصولی داشت که اطلاعات کافی و صحیح در این‌باره داشته باشید. برای به دست آوردن اطلاعات اصولی و درست و صرفه‌جویی در زمان، هزینه و انرژی و به حداقل رساندن ریسک‌های مهاجرت می‌توانید از تیم مشاوره و توسعه کسب و کار ناولتی‌رد کمک بگیرید.

در این قسمت می‌توانید سوالات خود را مطرح نمایید. در اولین فرصت پاسخگوی شما خواهیم بود.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار

آخرین مقالات