جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

کانادا بهترین مقصد برای کارآفرینان مهاجر در سال ۲۰۲۳ است.

کانادا بهترین مقصد برای سرمایه‌گذاری و راه اندازی کسب و کار شناخته شد. سازمان همکاری و توسعه اقتصادی در رده‌بندی جدید خود، کانادا را به عنوان بهترین کشور برای کارآفرینان مهاجر معرفی کرد.

کارآفرینان مهاجر

بر اساس گزارش سازمان همکاری و توسعه اقتصادی (OECD: The Organization for Economic Cooperation and Development)، کانادا به عنوان بهترین کشور برای سرمایه‌گذاران و کارآفرینان مهاجر شناخته شد.

بر اساس گزارش OECD، علاقه زیادی از سوی این کشورها به جذب کارآفرینان خارجی برای ارتقای نوآوری، ایجاد شغل و سرمایه گذاری خارجی وجود داشته است. برای ایجاد محیط‌های مساعد برای رونق کسب‌وکارهای جدید و نوآور، باید ترکیبی از اقدامات برای توسعه اکوسیستم‌های کارآفرینی، تحقیق و نوآوری و اطمینان از دسترسی سرمایه‌گذاران احتمالی به منابع مالی و سرمایه انسانی مرتبط وجود داشته باشد.

۲۴ کشور، عضو OECD هستند که شامل ایالات متحده، فرانسه، بریتانیا، سوئد و استرالیا و … هستند.

کانادا از میان تمام شاخص‌هایی که سازمان OECD، تعیین کرده بود در میان ۲۵ درصد اول رده‌بندی بود و این موقعیت کانادا را به جذاب‌ترین و بهترین کشور برای کارآفرینان مهاجر و استارت‌آپ‌های نوپا تبدیل کرده است.

این رتبه بندی نشان می‌دهد که کشورهایی مانند کانادا با فرهنگ قوی نوآوری و کارآفرینی، در موقعیت خوبی برای جذب سرمایه‌گذاران و کارآفرینان نوپا قرار دارند.

نمودار مقایسه کشورها از نظر بهترین مکان برای سرمایه‌گذاری

نمودار شاخص های oecd

قدم اول مهاجرت به کانادا

یکی از مهمترین مراحل مهاجرت به کانادا انتخاب یک روش اصولی است. زمانی می‌شود یک انتخاب درست و اصولی داشت که اطلاعات کافی و صحیح در این‌باره داشته باشید. برای به دست آوردن اطلاعات اصولی و درست و صرفه‌جویی در زمان، هزینه و انرژی و به حداقل رساندن ریسک‌های مهاجرت می‌توانید از تیم مشاوره و توسعه کسب و کار ناولتی‌رد کمک بگیرید.

در این قسمت می‌توانید سوالات خود را مطرح نمایید. در اولین فرصت پاسخگوی شما خواهیم بود.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار

آخرین مقالات