جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

۲.۶ میلیون پرونده در صف انتظار برای مهاجرت به کانادا

IRCC آمار جدیدی از تعداد پرونده ها و درخواست های مهاجرتی منتشر کرده که نشان می دهد تعداد پرونده های معوقه که در صف بررسی است، تغییر آنچنانی نداشته است.

نامزدهای برنامه استانی

طبق آمار منتشر شده در تاریخ ۱۴ اکتبر توسط وبسایت سازمان مهاجرت، پناهندگی و شهروندی کانادا (IRCC)، تعداد ۲.۶ میلیون پرونده را تا تاریخ ۳۰ سپتامبر سال جاری در صف بررسی قرار داده اند که زمان رسیدگی آن ها به تعویق افتاده است.

طبق تعریف IRCC، خدمات دهی استاندارد به بازه زمانی حداقلی گفته می شود که، پردازش یک درخواست به طول می‌انجامد.

IRCC اعلام کرده است که حدود ۱.۱۱ میلیون تقاضا را در بازه خدمات دهی استاندارد قرار داده اما برای بررسی حدود ۱.۴۹ میلیون تقاضای دیگر (متناسب با نوع درخواست) به زمان بیشتری نیاز دارد. به گفته IRCC این سازمان تلاش دارد تا دسامبر سال جاری با جذب ۱۲۵۰ کارمند جدید تا پایان پاییز امسال و ساده کردن سیستم بررسی و پذیرش ، تعداد پرونده های معوقه را به ۲۰ درصد عقب افتادگی کاهش دهد.

قدم اول مهاجرت به کانادا

یکی از مهمترین مراحل مهاجرت به کانادا انتخاب یک روش اصولی است. زمانی می‌شود یک انتخاب درست و اصولی داشت که اطلاعات کافی و صحیح در این‌باره داشته باشید. برای به دست آوردن اطلاعات اصولی و درست و صرفه‌جویی در زمان، هزینه و انرژی و به حداقل رساندن ریسک‌های مهاجرت می‌توانید از تیم مشاوره و توسعه کسب و کار ناولتی‌رد کمک بگیرید.

در این قسمت می‌توانید سوالات خود را مطرح نمایید. در اولین فرصت پاسخگوی شما خواهیم بود.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار

آخرین مقالات