جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

اعتصاب ۱۵۵۰۰۰ کارمند دولت فدرال کانادا

خدمات مهاجرتی کانادا با اعتصاب 155000 کارمند دولت فدرال مختل شد.

canadian-immigration-services-to-be-disrupted-as-155000-federal-government-employees-go-on-strike-0434550

این اعتصاب که توسط اتحادیه خدمات عمومی کانادا که نماینده کارمندان دولت فدرال است رهبری می شود و بر اکثر ادارات دولتی از جمله اداره مهاجرت، پناهندگی و شهروندی کانادا تاثیر می گذارد.

انتظار می رود تا زمانی که اعتصاب ادامه دارد، خدمات مختلف دولتی از جمله خدمات مهاجرتی را مختل کند. مهم تر اینکه این اعتصابات باعث تاخیر در زمان رسیدگی به درخواست های مرتبط با مهاجرت، از جمله اقامت، مجوز های کاری و ویزای بازدیدکننده می شود.

انتظار می رود این اعتصابات برای مدت نامعلومی ادامه داشته باشد و هنوز مشخص نیست که دولت و اتحادیه چقدر به تفاهم برسند. با این حال مقامات اطمینان داده اند که خدمات ضروری در طول اعتصاب به کار خود ادامه می دهند و پرونده های اولویت دار به صورت موردی بررسی خواهد شد.

قدم اول مهاجرت به کانادا

یکی از مهمترین مراحل مهاجرت به کانادا انتخاب یک روش اصولی است. زمانی می‌شود یک انتخاب درست و اصولی داشت که اطلاعات کافی و صحیح در این‌باره داشته باشید. برای به دست آوردن اطلاعات اصولی و درست و صرفه‌جویی در زمان، هزینه و انرژی و به حداقل رساندن ریسک‌های مهاجرت می‌توانید از تیم مشاوره و توسعه کسب و کار ناولتی‌رد کمک بگیرید.

در این قسمت می‌توانید سوالات خود را مطرح نمایید. در اولین فرصت پاسخگوی شما خواهیم بود.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار

آخرین مقالات