تفاوت ویزای توریستی سینگل انتری با مولتی انتری در سال۲۰۲۳

ویزاهای توریستی کانادا برای بازدید از این کشور در مدت زمان محدودی صادر می شوند و در اختیار متقاضی قرار می گیرند. افرادی که این ویزاها را دریافت می کنند باید در بازه زمانی مشخص شده در این کشور حاضر شوند و پس از اتمام تاریخ نیز از این کشور خارج شوند. ویزاهای توریستی انواع مختلفی دارند که در این مقاله دو نوع سینگل انتری و مولتی انتری را معرفی و تفاوت آن ها را بررسی می کنیم.

زمان تخمینی مطالعه: ۴ دقیقه

در این مقاله این موارد را بررسی کرده ایم:

ویزای سینگل انتری:

ویزای سینگل انتری برای اجازه ورود یکباره طراحی شده است و افرادی که برای مدت محدود و برای یک بار قصد سفر به کانادا را دارند از آن استفاده می کنند. ویزای سینگل انتری تنها یکبار به شما اجازه ورود به خاک کشور کانادا را می دهد.

انتخاب نوع ویزا به دست اداره مهاجرت کشور کانادا است. وقتی درخواست شما به دست آن ها برسد با بررسی شرایط و موقعیت شما و همچنین دلیل سفرتان به کشور کانادا، تصمیم می گیرند که کدام نوع ویزا را در اختیار شما بگذارند.

ویزای یکبار ورود نوعی معافیت در مالیات ها و هزینه ها به شما می دهد و برای هدف خاصی مثل حضور در یک همایش، رویداد های ویژه یا بازدید های رسمی طراحی شده است و در اختیار شما قرار داده می شود.

اگر از کشور کانادا خارج شوید و مجدداً قصد ورود به آن را داشته باشید باید دوباره درخواست ویزا دهید مگر اینکه به آمریکا، سنت پیر یا میکلون سفر کرده باشید، تنها در این صورت است که به ویزای جدید برای ورود نیازی نخواهید داشت.

ویزای مولتی انتری:

ویزای مولتی انتری به ویزای چند بار ورود معروف است. این ویزا به شما امکان می دهد تا ظرف مدت ۶ ماه هر چند بار که بخواهید به کانادا سفر کنید و از آن خارج شوید.

نتیجه گیری:

وقتی درخواست خود را برای گرفتن ویزای توریستی کانادا ارسال می کنید، آنها بررسی می کنند و متناسب با هدف شما برای ورود به کشور کانادا ویزا دراختیار شما قرار می دهند. این ویزاها می تواند مثل ویزای سینگل انتری برای یکبار حضور در کشور کانادا مناسب باشد یا مثل ویزای مولتی انتری به شما اجازه دهد تا در مدت ۶ ماه هر چند باری که خواستید به این کشور سفر کنید.

برای سفر به کانادا ما به شما پر کردن فرم ارزیابی ناولتی رد را پیشنهاد می کنیم.

سؤالات متداول

 1. آیا برای ورود به کشور کانادا به ویزا نیاز دارم؟
  نیاز به ویزا برای ورود به کانادا بستگی به اعتبار پاسپورت شما و ملیت شما دارد. اگر از ایران به این کشور سفر می کنید نیاز به ویزا دارید.
 2. چگونه می توان برای سفر به کانادا ویزا دریافت کرد؟
  برای درخواست ویزای کانادا به پاسپورت، اعتبار مورد نیاز، آدرس ایمیل نیاز دارید.
 3. آیا برای عبور از کشور کانادا در طی مسیر سفر نیاز به دریافت ویزا است؟
  درصورتی که فقط قصد عبور یا تغییر پرواز در این کشور را دارید باید ویزای ترانزیت دریافت کنید.
 4. اگر پیش از اتمام اعتبار ویزا اعتبار پاسپورت تمام شود چه می شود؟
  اگر قبل از اتمام اعتبار پاسپورت در کشور کانادا حضور داشته باشید مشکلی برای ویزای شما پیش نمی آید
 5. با ویزای مولتی انتری چندبار اجازه سفر به کانادا دارم؟
  اعتبار این ویزا ۶ ماهه است. شما ظرف مدت ۶ ماه هرچند باری که بخواهید می توانید به این کشور سفر کنید.

قدم اول مهاجرت به کانادا

یکی از مهمترین مراحل مهاجرت به کانادا انتخاب یک روش اصولی است. زمانی می‌شود یک انتخاب درست و اصولی داشت که اطلاعات کافی و صحیح در این‌باره داشته باشید. برای به دست آوردن اطلاعات اصولی و درست و صرفه‌جویی در زمان، هزینه و انرژی و به حداقل رساندن ریسک‌های مهاجرت می‌توانید از تیم مشاوره و توسعه کسب و کار ناولتی‌رد کمک بگیرید.

در این قسمت می‌توانید سوالات خود را مطرح نمایید. در اولین فرصت پاسخگوی شما خواهیم بود.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مقالات

آخرین اخبار